Instalacje sanitarne

Instalacje grzewcze i gazowe

Szeroki zakres usług wodno kanalizacyjnych

Wysoka jakość

Nowoczesne rozwiązania

Kolektory słoneczne, solary

Instalacje sanitarne, grzewcze i wod-kan ze Śląska

Nasza firma posiada szeroką ofertę usług, w której skład wchodzi znacznie więcej niż tylko instalacje sanitarne oraz instalacje grzewcze. Przyjmujemy także zlecenia wymagające znacznie więcej doświadczenia oraz wiedzy — jako specjaliści od lat działający na rynku nie boimy się żadnych zadań, nieważne jak trudnych. Lata pracy nauczyły nas także dbania o każdy najmniejszy szczegół, dlatego też do realizacji zleceń wybieramy jedynie sprawdzone detale i urządzenia, dzięki czemu wykonane przez nas instalacje centralnego ogrzewania mogą służyć swoim właścicielom przez długie lata.

Prowadzimy prace remontowe oraz instalatorskie we wszelkich obiektach budowlanych — domach, zakładach przemysłowych, obiektach użytkowych zajmujących się obsługą klientów oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc. Naszą specjalnością są przede wszystkim instalacje sanitarne, instalacje grzewcze, ale też montaż kolektorów słonecznych. Zlecenia związane z montażem tych systemów w nowych budynkach lub ich naprawy w już istniejących to większość naszych codziennych zadań. W strefie naszej ekspertyzy znalazły się także instalacje wod-kan - prowadzimy podłączenia do przyłączy kanalizacyjnych oraz do szamb czy oczyszczalni przydomowych.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, zajmujemy się także systemami, które wymagają od osób montujących odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz precyzji. Wśród nich znalazły się między innymi instalacje centralnego ogrzewania — system, który musi być wykonany ze szczególną uwagą, gdyż to od niego zależy w dużej mierze komfort życia mieszkańców domu bądź pracowników danej placówki. Prowadzimy także montaż ekologicznych rozwiązań, takich jak kolektory słoneczne — znane także jako panele słoneczne, oraz pompy ciepła.

 

Oferta

Oferujemy usługi w zakresie:
instalacje centralnego ogrzewania C.O.
instalacje wod.-kan.
kolektory słoneczne, solary
pompy ciepła
przydomowe oczyszczalnie ścieków
przyłącza wodne
usuwanie awarii instalacji wodnych, hydraulicznych
usuwanie awarii instalacji gazowych
podłączanie kuchni gazowych
wymiana kotłów i pieców gazowych
wymiana podgrzewaczy wody
przyłącza kanalizacyjne
wymiana i podłączenia wanien, brodzików, pryszniców, wc itp.
biały montaż
wymiana i podłączenia pralki, zmywarki
rekuperatory
wentylacje mechaniczne
odkurzacze centralne
instalacje sanitarne
systemy klimatyzacji
inne prace instalacyjneCentralne ogrzewanie, instalacje grzewcze i pompy ciepła z Jaworzna

Odpowiednio dobrane centralne ogrzewanie może być zarówno jedynym źródłem ciepła, jak i współpracować z innymi sprzętami jak kolektory słoneczne, pompy ciepła czy kominki. Wykonane przez nas centralne ogrzewanie charakteryzuje się najwyższą jakością, niezależnie od tego, czy wykonane jest w budynku przemysłowym, czy mieszkalnym. Jest to zasługą doświadczenia zatrudnianych przez nas specjalistów, dla których instalacje grzewcze nie kryją żadnych tajemnic. Odpowiednio dopasowane instalacje grzewcze mogą wpłynąć na komfort użytkowania lokalu. Wykonując instalacje grzewcze - centralne ogrzewanie czy pompy ciepła - dokładamy wszelkich starań, by była ona wykonana solidnie i służyła bezawaryjnie przez wiele lat.


Instalacje sanitarne i wod-kan

Nieważne, czy zlecenie na instalacje sanitarne i instalacje wod-kan będzie dotyczyło podłączenia nowo wybudowanej łazienki, czy naprawy uszkodzeń w obiekcie gastronomicznym — nasi specjaliści wykonają zadanie możliwie szybko i z pełną starannością. Sprawne instalacje wod-kan, a także inne instalacje sanitarne są ważnym aspektem, który wpływa na jakość przebywania w wybranym lokalu. Każdego, kto chciałby skorzystać z oferty fachowej instalacji wod-kan zachęcamy do kontaktu!


Pompy ciepła i kolektory słoneczne

Jeżeli interesują Państwa ekologiczne alternatywy centralnego ogrzewania — nie mogliście trafić lepiej niż do naszej firmy. Kolektory słoneczne, inaczej znane pod nazwą panele słoneczne oraz pompy ciepła nie stanowią dla nas żadnych tajemnic. Dodatkowo kolektory słoneczne i pompy ciepła są łatwe w montażu i nie sprawiają zbyt dużej trudności – nasz doświadczony zespół wykonuje go sprawnie i szybko. Jest to zasługą znajomości tych systemów, jaką nabyliśmy przez lata funkcjonowania naszej firmy. Panele słonecznie i pompy ciepła zdecydowanie pozwolą obniżyć koszty eksploatacji budynku, co przełożyć może się na zmniejszenie rachunków. Zapraszamy każdą osobę zainteresowaną oszczędnościami, jakie generują panele słoneczne oraz pompy ciepła!

Współpraca z ANBUD to gwarancja rzetelności i solidności. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Image 1

Oferta

Usługi i instalacje sanitarne oraz grzewcze, gazowe, wodne i kanalizacyjne terenie Jaworzna, Chrzanowa, Olkusza, Mysłowic, Katowic, Dąbrowy Górniczej i okolic.

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszymi usługami instalatorskimi oraz pozostałą ofertą

szczegóły