Instalacje sanitarne

Instalacje grzewcze i gazowe

Szeroki zakres usług wodno kanalizacyjnych

Wysoka jakość

Nowoczesne rozwiązania

Kolektory słoneczne, solary

ANBUD Zakład Instalacji Grzewczych i Sanitarnych Jaworzno

ANBUD Zakład Instalacji Grzewczych i Sanitarnych jest firmą usługową działającą w branży instalatorsko budowlanej. Nasza firma istnieje od 2000 roku, ponad 16-letnie doświadczenie i obecność na rynku usług instalacji grzewczo sanitarnych oraz wodno kanalizacyjnych pozwalają nam na zaoferowanie pełnego profesjonalizmu podczas realizacji zleceń, czego dowodem jest stale rosnąca grupa naszych zadowolonych Klientów.

Na bieżąco monitorujemy rynek branżowych technologii i produktów dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi najlepsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania spełniające wymagania każdego indywidualnego zamówienia aby efekt końcowy był całkowicie zadowalający przy jednoczesnym zachowaniu jak najniższych kosztów i jak najwyższej jakości.

Prowadzimy prace instalatorskie i remontowe w istniejących obiektach budowlanych zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych oraz użytkowych. Specjalizujemy się w instalacjach grzewczych ( centralne ogrzewanie C.O. ) i sanitarnych ( remonty łazienek, naprawy, podłączenia itp. ) oraz wodno kanalizacyjnych ( przyłącza wodne i oczyszczalnie przydomowe ) i gazowych ( piece gazowe, kotły, przyłącza gazowe, kuchnie, instalacje ), a także w zakresie wentylacji i rekuperacji, działamy na terenie Jaworzna, Mysłowic, Chrzanowa, Olkusza, Katowic, Dąbrowy Górniczej i okolic.

Wykonujemy prace budowlane w szerokim zakresie branżowym:

wykonawstwo i remonty instalacji wod-kan, c.w.u., c.o. i gazu w technologiach tradycyjnych i nowoczesnych

przyłącza wodne i kanalizacyjne, szambo i przydomowe oczyszczalnie ścieków

przyłącza gazowe

klimatyzacje, wentylacje, rekuperacje

wykończenia wnętrz

i inne np. prace murarskie, zabudowy, układanie płytek, gresów, glazury, terakoty, malowanie, sufity podwieszane

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i skorzystania z naszych usług!

Image 1

Oferta

Usługi i instalacje sanitarne oraz grzewcze, gazowe, wodne i kanalizacyjne terenie Jaworzna, Chrzanowa, Olkusza, Mysłowic, Katowic, Dąbrowy Górniczej i okolic.

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszymi usługami instalatorskimi oraz pozostałą ofertą

szczegóły