Instalacje sanitarne

Instalacje grzewcze i gazowe

Szeroki zakres usług wodno kanalizacyjnych

Wysoka jakość

Nowoczesne rozwiązania

Kolektory słoneczne, solary

Instalacje sanitarne, grzewcze i wod kan

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje nie tylko instalacje sanitarne, ale również zadania wymagające znacznie więcej doświadczenia oraz precyzji, takie jak montaż kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Wykonane przez przedsiębiorstwo ANBUD instalacje grzewcze mogą być zasilane przez: zewnętrzną sieć ciepłowniczą, kotły na paliwo stałe lub gazowe, kolektory słoneczne lub pompy ciepła. Nie tylko wykonujemy nowe, ale również naprawiamy już istniejące instalacje wod-kan oraz centralne ogrzewanie. Panele słoneczne oraz inne instalacje montujemy na zlecenie prywatnych inwestorów oraz firm. Zebrane podczas wielu lat pracy doświadczenie sprawia, że do realizacji zleceń wybieramy tylko sprawdzone detale i urządzenia, dzięki czemu instalacje służą naszym klientom przez bardzo długi czas.

 

Oferta

Oferujemy usługi w zakresie: instalacje centralnego ogrzewania C.O.
instalacje wod.-kan.
kolektory słoneczne, solary
pompy ciepła
przydomowe oczyszczalnie ścieków
przyłącza wodne
usuwanie awarii instalacji wodnych, hydraulicznych
usuwanie awarii instalacji gazowych
podłączanie kuchni gazowych
wymiana kotłów i pieców gazowych
wymiana podgrzewaczy wody
przyłącza kanalizacyjne
wymiana i podłączenia wanien, brodzików, pryszniców, wc itp.
biały montaż
wymiana i podłączenia pralki, zmywarki
rekuperatory
wentylacje mechaniczne
odkurzacze centralne
instalacje sanitarne
systemy klimatyzacji
inne prace instalacyjneCentralne ogrzewanie

Usługi instalatorskie i remontowe prowadzimy w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, jak i użytkowych. Nasze instalacje grzewcze charakteryzuje zawsze najwyższa jakość. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników możemy zagwarantować, że wykonywane przez nas centralne ogrzewanie spełni wszystkie Państwa oczekiwania.


Pompy ciepła i kolektory słoneczne

Specjalizujemy się w ekologicznych rozwiązaniach - montujemy pompy ciepła, kolektory słoneczne, jak i panele słoneczne. Równocześnie proponujemy zakładanie innych instalacji. Są to instalacje sanitarne oraz instalacje wod kan. Nasi pracownicy specjalizują się także w wykrywaniu oraz usuwaniu awarii w istniejących już systemach.

Współpraca z ANBUD to gwarancja rzetelności i solidności. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Image 1

Oferta

Usługi i instalacje sanitarne oraz grzewcze, gazowe, wodne i kanalizacyjne terenie Jaworzna, Chrzanowa, Olkusza, Mysłowic, Katowic, Dąbrowy Górniczej i okolic.

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszymi usługami instalatorskimi oraz pozostałą ofertą

szczegóły